Глеюватський ЗДО "Веселка"

Освітньо-виховний процес

""

Заклад дошкільної освіти працює за програмами:

I молодша група, різновікова група, інклюзивна та логопедична група

за  освітньою програмою для  дітей від 2 до 7 років "Дитина"

Методична проблема ЗДО на 2023 - 2024 н.р.

"Удосконалення роботи щодо формування комунікативно-мовленнєвої та логіко-математичної компетенцій мдітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик та технологій"

Змістові напрямки роботи на 2023-2024 рр

1. Створення освітнього середовища, яке мотивує, акктивізує, зберігає та ровиває.

2.Продовжувати формувати соціально-громадянську компетентність дошкільників з метою зміцнення національної ідентичності дітей.

3.Психологічний супровід та підтримка учасників освітнього процему в умовах воєнного та післявоєнногго стану.

Завдання  на літньо-оздоровчий період

1. Створити необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров'я дітей влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо-розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.

2. Спрямувати роботу педагогічного колективу та родини на оздоровлення дитячого організму на природі шляхом комплексного загартування, музичних і фізкультурних розваг, дозвіль; задовольняти природню рухову активність дітей.

3.Продовжувати розввати у дітей дошкільного віку пізнавальну активність за допомогою дидактичних та настільно-друкованих ігор на розвиток логічного мислення.